Потенціал німецького автомобіля Ауді 100 с4 для тюнінгу кузова і салону

З кожним новим поколінням автомобілі стають дедалі досконалішим. Але ті, які застарівають, піддаються різноманітному тюнінгу. Автомобілі Ауді 100 с4 є хорошим прикладом відмінного німецького якості, тому експлуатуються донині. Яким же може бути тюнинг Ауді 100 с4 сьогодні?

Переваги Ауді 100 с4 в порівнянні з попередніми поколіннями і конкурентами:

  • посилений кузов;
  • висока якість збірки;
  • покращена конструкція підвіски;
  • просторий і ергономічний салон;
  • широкий діапазон регулювань водійського крісла;
  • модернізовані клиновидні замки дверей.

Зовнішній вигляд Ауді 100

Коли в кінці 80-х створювався дизайн Аudi 100 четвертого покоління, фахівці в області маркетингу пророкували цій моделі дуже тривалу популярність. Це було пов’язано з вивіреними лаконічними формами кузова, підкріпленими якісною збіркою. Сьогодні ми можемо переконатися в тому, що вони не помилилися.

Коли працюють над автомобілем, яким більше 20-ти років, тюнінг може полягати не тільки в зміні форми і поліпшення агрегатної частини. Іноді метою є відновлення оригінального стану. У такому випадку за зразок приймається еталонний дизайн моделі.

Сьогодні на вторинному авторинку рідко зустрічаються екземпляри з повністю збереженим лакофарбовому покриттям. Повне фарбування – це відмінний привід для тюнінгу. Однак найправильніше заздалегідь створити ескіз, створюваного образу. За зразок можна взяти вже існуючі тюнінговані версії.

На сьогоднішній день для внесення кардинальних змін екстер’єру, можна виконати фарбування автомобіля ефектними фарбами, наприклад, хамелеоном або ксераліком. Непогано буде додати елементи аерографії. Якщо немає бажання або можливості вникати в тонкощі автоемалей, краще зробити вінілографія оригінальної плівкою, яку можна в будь-який момент замінити на більш цікаву. Це можна зробити без пошкодження фарби.

Модернізація двигуна Ауді 100 с4

За великим рахунком силові агрегати більшості моделей Ауді досить потужні, тому можна обійтися одним лише чіп-тюнінгом. Правильно підібрана програма дозволить додати двигуну два-три десятка к.с., збільшити обороти мотора і зробити машинку більш жвавою. Доцільно вдосконалити систему вихлопу, встановивши більш сучасні елементи.

Четверте покоління Ауді 100 нерідко стає об’єктом переробки в автомобіль для рейсингу. Невисока ціна, посилений кузов і відмінні ходові якості роблять «сотку» вельми відповідною для аматорських гонок. У таких машин форсують двигуни, при цьому збільшується обсяг камери згоряння і, відповідно, витрата палива.

Якщо бортова електроніка час від часу барахлить, то варто поміняти повністю всю проводку. Це посприяє нормальній роботі не тільки двигуна, а й усіх систем, адже з часом проведення переламуються і зношуються. Безумовно, заміна проводки – це трудомістка процедура, але вона неминуча.

Кузов

Підгнилі двері і крила краще замінити на нові. При цьому можна встановити більш сучасні ручки і зручні склопідйомники. Корозія у Ауді починається з крил, де вона раніше виступає назовні. Щоб уберегти крила від гниття, потрібно просто прибрати або обрізати поролонову підкладку, що знаходиться на зворотному боці.

Роботи по кузову слід проводити дуже ретельно, особливо, коли потрібно зварювання. У четвертому поколінні Ауді 100 кузов посилений на 30% проти навантаження на скручування. Це найміцніший кузов серед своїх конкурентів, в числі яких такі марки, як Мерседес і BMW. І щоб не втратити переваги посиленого кузова, заміну деталей слід здійснювати з дотриманням технології.

На замітку

Купуючи тюнінгованих Ауді 100, бажано заглянути під пластикові накладки і обважування, тому що під ними може ховатися наскрізна корозія. Виконуючи тюнінг, не варто маскувати іржу, – її слід усувати.

Накладки та інші елементи тюнінгу Ауді 100 с4

Як і багато автомобілів, Ауді с4 виглядає набагато цікавіше з наявністю таких елементів тюнінгу, як-то: пофарбований в колір кузова спойлер, стильний обвіс, вії на передніх фарах, накладки на бордюрах, елегантний плавник, повітрозабірники на капоті і даху.

Хороший тюнінг автомобілів Ауді 100 с4 може бути актуальне багато років. При цьому, якісні малярні роботи зможуть надовго продовжити життя її кузову. Створювати дизайнерський тюнінг машини завжди вигідно, адже її ціна відразу збільшується.

На замітку

З корисною інформацією з тюнінгу можна ознайомитися на автомобільному порталі CarExpo. Досить увійти в автоклуб, де можна подивитися новинки найрізноманітніших автомобілів.

Тюнінг салону

Всередині «сотки» четвертого покоління багато вільного простору. Рідні обробки досить якісні, іноді трапляються екземпляри з відмінно зберігся шкіряним салоном. Якщо шкіра крісел наявного кольору не вписується в концепцію нового тюнінгу, то їх можна вигідно продати, а замість них придбати звичайні або більш нові, які в свою чергу обтягаються за потрібне матеріалом (шкіра, алькантара).

На етапі тюнінгу у старих машин, як правило, змінюють кермо або обтягують його шкірою. Оновлення вимагає і важіль перемикання передач, а також підлокітник. Багато вирішують повністю перетягнути обшивки салону. Якщо вибирається шкіра, то разом з респектабельним виглядом в салоні назавжди поселяється ще і характерний «дублений» запах.

Розбирання дверей для перетяжки дверних карт – це відповідний момент для тонування бічних стекол. При бажанні можна поставити подвійну або електронну тонування. До слова, електронну (електрохромноє) тонування встановлювати набагато простіше, хоча сама плівка на рідких кристалах поки ще стоїть досить дорого. Зате вона найбільш просунута в технологічному плані.

Для сучасного обладнання, такого як навігатор або автомагнітола з екраном, в Ауді 100, випущеної більше 20-ти років тому, штатного місця не передбачено. Це й не дивно, адже навіть сьогодні зустрічаються автомобілі, в консоль яких не так-то просто вмонтувати сучасний гаджет. Самостійно досить складно викроїти місце під додаткову електроніку, для цього краще звернутися до майстрів.

На замітку

Немає нічого гіршого, ніж кустарно вбудовані в автомобільну консоль екрани і прилади. Але і плутаються дроти, що тягнуться до гаджетам на присосках, виглядають не краще. Якісний сучасний тюнінг салону повинен враховувати не тільки сьогоднішні потреби щодо електроніки, але і заглядати трохи вперед!

Цікаве відео: посилений кузов і висока прохідність Ауді 100 дозволяють порівнювати її з позашляховиком