Основні напрямки в тюнінгу автомобіля Ауді 100

Як правило, чим старше автомобіль, тим більше над ним доведеться працювати, щоб наблизити до актуального дизайну. Ауді 100 перестала випускатися ще в минулому столітті, тому без доробок їй важко конкурувати з сучасними авто як по дизайну, так і по потужності і динаміці.

Краща фарба для тюнінгу Ауді

Свого роду тюнінгом старих машин є повне фарбування автомобіля сучасними ЛФМ. Найбільш ходовими емалями вважаються: металік, перламутр і однотонка. Їх вартість середня, однак особливу увагу слід звернути увагу на ксералік. Така фарба хоч і дорожче, але її ефект своїх грошей коштує. Навіть невелика добавка ксераліка може разюче поліпшити вигляд автомобіля.

Незважаючи на великий вибір сучасних лакофарбових матеріалів, рідна фарба цінується особливо. Зрозуміло, така оцінка актуальна тільки для добре збережених примірників. Якщо автомобіль не битий і більшу частину часу провів у гаражі, то рідну фарбу можна залишити. Необхідно виконати повну полірування кузова, і автомобіль засяє, як новий.

Модернізація салону

Салон Ауді 100 в свій час був комфортним і сучасним, проте це було в минулому столітті. На сьогоднішній день обробки цієї моделі помітно постаріли. Для поновлення найпростіше обтягнути салон наступними матеріалами:

  1. Шкіра. Це найкращий вибір для салону, але обходиться не дешево.
  2. Екокожа. Штучний, дихаючий матеріал, який забезпечує відносний комфорт і цінується на рівні з шкірою.
  3. Алькантара. Це ультрамікрофібра, яка надає торпеді і оббивка «замшевий» вид. Випускається в різних відтінках. Алькантара відмінно підкреслює дизайнерський тюнінг автомобілів Ауді 100.
  4. Автокарпет. Такий матеріал відмінно покращує шумоізоляцію салону Ауді, а також чудово підходить для перетяжки колонок і сабвуферів.
  5. Вініл. Цей матеріал призначений для перетяжки твердих поверхонь салону, таких як: консоль, стійки, корпуси підлокітників.

Будь-який з вище описаних оздоблювальних матеріалів значно змінить салон автомобіля Ауді 100. Але якість обробки багато в чому залежить від майстерності виконавців. Дизайнерський тюнінг не терпить кустарщини. Хороші майстри користуються професійним обладнанням і дотримуються технологічних стандартів.

На замітку

Слід розуміти, що дизайнерський тюнінг в професійній студії буде коштувати недешево. Тому, якщо ви вирішили зайнятися таким автомобілем, як Ауді 100, до професіоналів слід звертатися тільки для виконання окремих, особливо відповідальних робіт.

Для поліпшення комфорту в поїздках, старі крісла можна замінити. Найкраще взяти новіші версії від авто аналогічного класу. Справа в тому, що з часом штучний наповнювач крісел розкладається і втрачає свою пружність. Він може ставати липким, виділяти «хімічний» запах, але головне – процес деградації триває з прискоренням. В результаті крісла просаджували, і довга дорога може перетворитися справжня мука.

Вибираючи нові крісла, слід звертати увагу на кріплення і габарити. Бажано, щоб вони не були меншими старих, інакше салон може сприйматися абсолютно непередбачуваним чином. Не варто брати і занадто великі крісла, тому що вони можуть не вписатися. Колір обшивки не критичний, оскільки при дизайнерському тюнінгу все м’які поверхні перетягують більш цікавим матеріалом.

Тюнінгувати Ауді також можна за допомогою тонування стекол, але для цього потрібно знати яка тонування краще. Тонування скла проводиться зсередини салону, але вона відноситься все ж до зовнішнього тюнингу.

Аерографія – потужний засіб зовнішнього тюнінгу

Класичний тюнінг автомобілів своїми руками задовольняє лише на перших порах, адже, чим далі поринаєш у творчість, тим більше унікальним хочеться зробити автомобіль, в тому числі і його зовнішній вигляд. Любительська аерографія вже надає незвичайною унікальності, але робота професійного майстра, може зробити автомобіль максимально стильним і впізнаваним.

Помітні малюнки, виконані під стати автомобіля і гармоніюють з характером водія, будуть найкращим чином підкреслювати унікальний тюнінг Ауді 100. Слід зауважити, що людям з консервативними поглядами помітна аерографія не до душі, проте багато з них не хочуть відмовлятися від переваг зовнішнього тюнінгу. Їм можна порадити нанести аерографічні або плівкові зображення нейтрального характеру, наприклад, той же логотип Ауді, що складається з чотирьох кілець.

Колісний тюнінг

Надати автомобілю Ауді 100 більш респектабельний вигляд можна, встановивши легкосплавні диски замість штатних штампованих. Вибір таких дисків досить великий. Але віддавати перевагу слід форми, близькі до класичних. Вони будуть виглядати на старому автомобілі найбільш органічно.

Якщо тюнінгувати Ауді 100 в спортивному стилі, то диски можна пофарбувати в колір авто або використовувати готові диски з агресивним дизайном.

На замітку

З кольором дисків можна експериментувати. Існують, так звані тимчасові фарби, наприклад, «рідка гума» Пласті Діп. Таку фарбу можна легко зняти з дисків, як плівку. Наноситься вона, як звичайна фарба з балончиків.

Чорному автомобілю, зокрема Ауді 100, йдуть золотисті диски. Поєднання чорного з золотом вважається дуже гармонійним, і багатьом воно за смаком. Однак якщо чорну Ауді тюнінгувати в спортивному стилі, то золотистий колір буде не до місця. Краще використовувати хром або просто пофарбувати диски в будь-якої яскравий колір, наприклад, жовтий або помаранчевий.

Потужність і динаміка Ауді 100

У кожної машини є свій потенціал. Ауді «сотка» на сьогоднішній день більше підходить для спокійної, комфортної їзди по всім правилам дорожнього руху. Для такого водіння потужність і динаміка машини достатня, тому, можна обійтися капітальним ремонтом двигуна, ходової, модернізацією впускний і випускний систем, і звичайно ж, правильної обкаткою автомобіля.

Форсаж дасть додаткову потужність, однак доцільність такого радикального удосконалення мотора, який був розроблений три десятка років тому, знаходиться під великим питанням. Перш за все, це стосується екологічних вимог, які постійно стають більш жорсткими. З іншого боку, Ауді 100 – це не гоночний болід, а «крейсер». Його штатної потужності цілком вистачає для солідного автомобіля.

Дизельні версії «сотки» не відрізняються приемистостью. Це відомий факт, і навіть турбонаддув в даному випадку не доводить динаміку до сучасних вимог. Сучасні дизеля практично не поступаються бензиновим моторам, але заміна штатного двигуна зажадає істотних капіталовкладень. Двигун може виявитися дорожче машини.

Цікаве відео: безпрецедентна прохідність Audi 100